O nás

Náš menší, no o to súdržnejší tím skúsených realitných maklérov poskytuje profesionálneslužby na realitnom trhu už od roku 2013. Namiesto vzájomnej rivality medzi nami vládne harmonická spolupráca. Vždy sme pripravení poradiť a pomôcť.  

Kde pôsobíme?

Špecializujeme sa na sprostredkovanie predaja nehnuteľností v Bratislave a jej okolí, až po okresy Dunajská Streda a Senec. Práve toto regionálne vytýčenie z nás robí skutočných špecialistov na bývanie v danom regióne.

Aká je naša ponuka nehnuteľností?

Aktívne sa zaoberáme sprostredkovaním predaja všetkých druhov bytov, rodinných domov a zaujímavými vilami.

Čo tvorí našu paletu služieb?

Ponúkame profesionálne realitné služby, od prvého kontaktu, cez prípravu nehnuteľnosti na predaj a vyhotovenie kvalitných fotografií, až po fyzickú prezentáciu nehnuteľnosti klientovi a jej finálny predaj.

Samozrejmosťou sú u nás súvisiace služby, ako vypracovanie zmlúv právnikom, návrh na vklad do katastra a dohľad nad katastrálnym konaním, vyhodnocovanie neštandardných operácií, úschova finančnej zábezpeky, realitné poradenstvo, pomoc pri prehlasovaní meračov a odovzdaní nehnuteľnosti. Každá nehnuteľnosť je iná, osobitná a preto aj naše služby sa vždy prispôsobujú danej nehnuteľnosti.

Všetko samozrejme s maximálnou transparentnosťou, zodpovednosťou a presnosťou.

S kým spolupracujeme?

Úzko spolupracujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá pre nás zabezpečuje všetku potrebnú dokumentáciu a vypracovanie kúpnopredajných zmlúv.

V rámci finančných služieb sa opierame o dlhoročného partnera, ktorý sa profesionálne postará o vybavenie hypotekárnych úverov s prvotriednym servisom. Kupujúci a aj predávajúci tak majú záruku, že budú vykryté všetky riziká a realizácia prebehne bez zbytočného zdržania.

Kto je našim zákazníkom?

Naši zákazníci sú ako z  radov fyzických osôb, akotak aj firiem, medzi ktoré patrí množstvo stavebných spoločností a developerov. aj právnických osôb, či dokonca firiem. Individuálnu pozornosť má ako rovnako tak predávajúci, tak ako aj kupujúci. Obslúžime každého, kto má presnú predstavu, čo hľadá a pomôžeme nájsť správnu nehnuteľnosť aj tomu, kto ešte nevie presne, ako jeho predstava vyzerá.