Vyhľadávanie

V ponuke je 16 nehnuteľností.

Na predaj 3izbový byt- Hornec Švermová ulica

Cena:
29 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Brezno
Ulica: Švermova
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 126 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 189
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Alton reality ponúka na predaj atypický 3-izbový byt v Hronci s rozlohou 126,3m2.
Byt sa nachádza v historickej budove postavenej približne v roku 1880, na druhom nadzemnom podlaží.
Podľa zápisu na LV sa jedná o jeden byt ale v skutočnosti sa byt skladá z dvoch samostatných bytových jednotiek označených ako 1a + 1b. Sú oddelené spoločným priestorom (chodbou).
Byt 1a s rozlohou 73,34m2 sa nachádza na juho-západno-severnej strane bytového domu s prístupom zo spoločnej chodby. Pozostáva z veľkej chodby s komorou na palivo,kuchyne a dvoch izieb. Nový majiteľ tu má však obrovský priestor na dispozičnú zmenu bytu pri ktorej by vedel získať až tri samostatné izby. 
Byt 1b s rozlohou 52,95m2 sa nachádza na severovýchodnej strane bytového domu, prístup do bytu je po drevenom balkóne. Pozostáva z chodby, kuchyne, špajzy a veľkej izby. Aj pri tejto časti bytu je možné lepšie dispozičné riešenie.
Súčasťou bytu je aj rozsiahla pivnica nachádzajúca sa na prvom podzemnom podlaží s rozlohou 23,20m2 a taktiež suché WC na poschodí medzi bytmi s prístupom zo spoločnej chodby.
Do bytu je možné dostať sa hlavným vchodom z prednej časti bytového domu alebo zo spoločného dvora po drevených schodoch zo zadnej časti.
Ďalšou výhodou je hospodárska budova stojaca na spoločnom pozemku v ktorej sa nachádzajú priestory prislúchajúce k bytom v bytovom dome. K tomuto bytu patria dva samostatné priestory. 
Sklad paliva s rozlohou 33,13m2 a Sklad náradia s rozlohou 18,2m2. Prístup k tímto dvom priestorom má výhradne majiteľ tohto bytu.
Záhrada pred bytovým domom je spoločná, z ktorej má každý majiteľ bytu v bytovom dome podiel - možnosť pestovať a starať sa o vlastný kus záhradky. Za bytovým domom sa nachádza spoločný dvor s prístupom z hlavnej cesty. Do dvora je možné dostať sa bránou alebo cez hlavný vchod a priestory bytového domu.
Byt je neobývaný približne 40 rokov. 
Spoločnými zariadeniami bytového domu sú vodovodné, kanalizačné, elektrické prípojky a STL prípojka zemného plynu - potrebné pripojiť.
Architektonické riešenie bytu, jeho atmosféra a veľká rozloha poskytuje novému majiteľovi množstvo možností rekonštruovať ho podľa vlastných predstáv. Medzi výhody tohto bytu patrí dobrý prístup od hlavnej cesty a prístupná kompletná občianska vybavenosť, parkovanie je možné pri dome. V lete je v dome príjemne chladno, vykurovanie počas zimy je zabezpečované kúrením v peciach na drevo a uhlie nachádzajúce sa v každej miestnosti. Nehnuteľnosť je vhodná na rodinné bývanie, rekreačné účely i na podnikanie. Veľkým plusom je výhľad na hory a krásne prostredie, ktoré ponúka veľa možností na dokonalý relax, turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, zber bylín a lesných plodov. Obec usporadúva množstvo kultúrnych a spoločenských podujatí. Hroncom prechádza Čiernohorská železnička, ktorou je možné cestovať za ďalšími atrakciami v regióne. Túto ponuku je nutné vidieť a osobne si vychutnať možnosti života v atmosfére tejto rázovitej horehronskéj dedinky. Kto hľadá pokoj a lacnú nehnuteľnosť je tento byt a jeho možnosti využitia práve pre neho a jeho rodinu, ihneď k dispozícií.
V cenie je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu. Možnosť financovať cez HU

Maklér:

makler
Maklér:Roman Mihok
Telefón:0910 777 069
E-mail:mihok-ZVNC-altonreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.